Květen 2016

Bum bác, vrků vrků

14. května 2016 v 22:57 | Zzz
Ahojte moje milovaná zlatíčka, (ano, opravdu jsem Vás takhle nazvala)
Dneska jsem happy jak dva grepy a absolutně netuším proč. Mno, možná je to tím, že celý den trávím doma sama. Věnuji se sama sobě, koukám na seriály, vařím si oběd, čtu si, poslouchám písničky, dokonce i cvičím. Prostě takové uvolňující, relaxační věci, které nedělám, když chodím do školy. Čehož hluboce lituji.
Člověk by měl být šťastný, klidně bez nějakého důvodů. Být šťastný je totiž cool. :D
dreamworks, happy, and gif image
Jsem ráda, že se konečně směju. Poslední dva týdny byly totiž otřesné. Seznámím Vás s nima jenom v rychlosti, jelikož už na ně nechci myslet.
To, co se během nich dělo vědí jenom tři lidi (po přečten tohohle článku už bohužel víc), Terka, Valča (mé kamarádky, které mi fakt za dva týdny pomohly opravdu hodně) a mamka.
Psalo se pondělí a já se mírně zhroutila. To, že bylo pondělí je pouze náhodou. V hlavě se mi po dlouhé době honily ty hrozné sebevražedné myšlenky, které jsem si myslela, že už nemám. Zabývala jsem se spoustě problémům, mamka hodně pila a byla na mě hnusná, otec mi schválně nevolala.
Už v neděli večer mi nebylo dobře. (psychicky)
Ty nepatrné, pisklavé hlásky v hlavě mi vykládali, jak všechno bude lepší, když umřu. Nikomu nebudu chybět. A já je málem poslechla a uvěřila jim. Naštěstí jsem se vzpamatovala (ten den jsem zůstala doma). Hned, jak škola skončila, tak jsem o tom řekla Valče a Terce. Nechtěla jsem to rozšiřovat dál, proto to píši až teď. Stydím se za to. Zase jsem spadla tak hluboko...Terka se mi okamžitě ozvala na skajp, sdělila mi, že jsem důležitá osoba v její životě. Což mi pomohlo. Stejně tak i Valča. Řekly mi toho víc, ale nechci sem vypisovat všechno-soukromí. :D
Hlavní je, že už to mám za sebou. Jsem opět tou pozitivní Káťou, kterou mám být, což je dobře.
akatsuki no yona, gif, and yona of the dawn image
Hodně kreslím. Přátelé si stěžují, že kreslím až moc depresivní postavičky, ale mě to pomáhá. Vylít si ze sebe zlobu, nenávist, pocit úzkosti tímto způsobem. Ano, asi bych to neměla kreslit do sešitů jako například dějepisu, fyziky, chemie. Já vím. :D Bohužel jsem líná koupit si nějaký blok. :D
Ehm, ehm. To, že si ráda kreslím neznamená, že jsem perfektní kreslířka. To, ne. :D Berte to v ohled prosím.
Poslední dobou si čmárám tyto panenky. Nějakým zvláštním způsobem mě to uklidňuje.
Mno, a tím bych dneska asi skončila.
S láskou, vaše bombastická Zzz.