Červenec 2015

Odreagování podle mě

27. července 2015 v 21:41 | Zzz
Počítač konečně funguje. :)
Rozhodla jsem se, že vám sem napíši několik tipů, jak se já dokáži odreagovat, když mám třeba den na houby.
1. Tanec
I přesto, že jsem neskutečnej antitalent, tak tancuji. Samozřejmě jen doma v soukromí. Pustím si nějakou písničku na kterou se dobře tancuje. Ať je to Jailhouse Rock, Gotta be me nebo Uptown Funk. :D Já dokážu tancovat na všechno. Sice se na to nedá koukat, ale neskutečně se odreaguji. :)
2. Meditace
Zhruba před dvouma rokama jsem objevila neskutečně uvolňující aktivitu a to je meditování. Je to neskutečně dobrý způsob, jak si vyčistit mysl. Snažím se několikrát do týdne meditovat, protože to miluju. ♥ Nejčastěji ráno, jak vstanu a poté navečír. :)
meditation | via Tumblr
3. Poslech hudby
Hudbu miluji už odmalička. Nedokážu si bez ní představit normální den, je to uvolňující a člověk se v hudbě najde. Teď momentálně je moje oblíbená písnička Brouci od Mandrage (a to moc české písničky neposlouchám) :DJe to taková letní písnička.


4. Čtení knih
Když čtu knihu, tak naprosto opustím realitu a je to něco skvělého. Nedokážu myslet na nic jiného než na ten příběh. Právě teď čtu Překroč svůj stín od Katie McGarry. Velice jí doporučuji. :)
Books
5. Filmy
Po dlouhém dni si ráda pustím nějaký pohodový film. Neskutečně miluji horory, ale také miluji filmy, ve kterých se tancuje nebo zpívá. :D Již odmalička. Např: Pomáda, Footlose, Ladíme, Camp rock, High school musical, Film mých snů...
Včera jsem viděla Film mých snů 2. Skvělý film. ♥ Taková oddechovka, u které nemusíte namáhat mozek. :) To je přímo perfektní pro letní dny, když prší. :)


S láskou, Zzz

Nefunguje mi počítač

19. července 2015 v 10:05 | Zzz |  ♥ Důležitá sdělení
Jsem neskutečně naštvaná, protože mi nefunguje počítač. Počítač využívám jenom kvůli škole nebo blogu. Bohužel najednou přestal fungovat. Ještě, že mi teta půjčila notebook. Pokusím se přednastavcit nějaké články, ale nic neslibuji. Doufám, že jste si mě neodebrali z affs.
S láskou, Zzz

Fitspiration #2

6. července 2015 v 18:15 | Zzz |  ♥ Cíle
Mám tu pro vás druhý díl fitspiration, doufám, ženěkoho to bude motivovat.
Napadlo mě, že bych mohla začít psát články, kde by byli různé citáty, motivační obrázky na všechno, jak žít lépe. Co na to říkáte? Napište mi váš názor do komentářů. :)
Motivation

S láskou, Zzz.

Prázdniny, vegetariánství, školní výlet

2. července 2015 v 0:23 | Zzz
Vítám vás po dlouhé době.
Hned ze začátku se chci omluvit. Nebyl čas a to doopravdy. Uzavíraly se známky, měli jsme školní výlet, začali jsme předělávat pokoj a venku začalo být hodně hezky, prostě na blog nebyl čas. :(
Konečně jsou prázdniny. Celý školní rok se na ně těším a ony tu už konenčě jsou. :D
K vysvědčení jsem měla šest dvojek a jednu trojku a sedm jedniček. Kdybych měla z matiky dvojku, tak mám vyznamenání. Achjo. Tohle je naposled, co o škole píši. Možná se o ní zmíním ke konci srpna, ale v červenci na ní nechci moc myslet.
Yes 🙌
Víc jak měsíc jsem vegetariánka a cítím se neskutečně skvělě. Nedělám to kvůli tomu, že je to v módě nebo bůhvíco, ale protože miluji zvířata a mě osobně se dělalo špatně je jíst. Dokonce mamka se k mé stravě přizpůsobila a vaří mi vegetariánská jídla. Nikomu nechci vnucovat můj názor, že maso nemá jíst také. Proto mi nepište, že maso bych jíst měla. Kdyžtak mi napište, jestli z vás je někdo vegetarián. :)

Jak jsem již zmínila, předělávali jsme pokoj. Dnes jsme skončili. Vymalovali jsme to na bílo a nábytek totálně přestěhovali. Psací stůl jsme dali pryč a je to tu skvělé. Prostě už to chtělo změnu.

Na školním výletě jsem si to neskutečně užila. Nejlepší bylo, když jsme si večer v chatce uvařili hromadně čaj a venku na verandě ho popíjeli a povídali o všem možném. Dokonce se k nám přidali i učitelky a bylo to super, skvělý pokec. Byli jsme v kempu Kristýna v Hrádku nad Nisou. Moc doporučuji. Bylo tam nádherně, klid. Také fajn byl výlet na Ještěd a zpátky. Zpátky jsme jeli tramvají a jel s náma takový pán, který se nás začal ptát: ,,Už jste ouložili?" Slušnej pošuk, pak začal mluvit o tom, jak to holky mají krásný tam dole. To už ho naše učitelka zastavila. :D A odešel. Poté jsme šli do fóra, jako naprostí venkovani. Se špinavým oblečením (Dolů z Jěštědu jsme šli pěšky, zrovna pršelo a všude bylo bahno), mokrými vlasy. No, krásný to pohled na nás. :D Samozřejmě se stalo spousta dalšího, jako například, když si můj spolužák Honzík ohříval ponožky na vařiči, protože byly mokré. Prostě suprovej výlet. :)
Omlouvám se, pokud tento článek neměl hlavu a patu. Není nejlepší nápad psát článek o půlnoci, když je totálně mrtvej z celého předělávání pokoje. :DD Ale už jsem ho prostě musela napsat.
S láskou, Zzz