Červen 2015

Better World - 3.díl Nový pokoj

14. června 2015 v 19:25 | Zzz |  *Better World*
Rozhodla jsem se, že budu psát Better world zase sem na blog.
Šli jsme dlouhou chodbou, všude bylo spoustu dveří s čísly (1,2,5,7,9...). Zastavili jsme se u čísla 59.
,,Tady je tvůj pokoj." otevřela dveře a odešla.
Vešla jsem dovnitř. Bylo to tu celé bílé, postel, skříň, podlaha, zdi, židle stůl. Vůbec se mi to nelíbilo.
Sedla jsem si na bílou židli a na stole jsem uviděla jídlo. Byl to sandwich se sýrem a rajčatem. Ani chvíli jsem nepřemýšlela nad tím, jestli to náhodou není jedovaté, ihned jsem to snědla. Můj žaludek byl najednou spokojenej.
Všimla jsem si dalších dveří naproti stolu. Vstala jsem a kráčela k nim, otevřela je a všimla jsem si malé koupelny.
,,Takovej luxus nemám ani doma." ironicky jsem si zamumlala pro sebe.
Zrcadlo bylo připevněné přímo nad umyvadlem. Pohlédla jsem na můj odraz a vůbec jsem se nepoznávala. Moje krásné hebké hnědé vlasy byli najednou rozstřepené, splihlé, mastné. Pod oříškovýma očima se rýsovaly malinké vrásky a obrovské kruhy. Celá jsem vypadala bez života.
Rozhodla jsem se, že by mi sprcha mohla pomoct. V malé koupelně jsem nalezla ručník a mýdlo.
První proud vody mne zabolel, až jsem vykřikla, ale přesto jsem pokračovala dál. Poté mi voda umyla všechnu špínu z těla. Ve sprše jsem zůstala zhruba dalších 20 minut, poté jsem si řekla, že už je čas vylézt. Vrátila jsem se zpátky do pokoje a otevřela bílou skříň. Ve které bylo samé černé oblečení, konečně nějaká změna. Oblékla jsem si spodní prádlo, legíny, tílko. Nazula jsem si černobílé boty, které byly u postele.
,,Prosíme všechny, aby se dostavily do hlavní místnosti, kde budou uvítáni nováčci." otevřeli se hlavní dveře, kterými jsem přišla.
Vyšla jsem na chodbu a uviděla spoustu lidí v mém věku, šla jsem s nimi dál, až jsem se dostala do hlavní místnosti.
Doufám, že se vám tento díl líbil. Vím, byl nic moc. V příštím díle bych to chtěla trochu více rozjet.
S láskou, Zzz

Skvělý začátek června

7. června 2015 v 21:26 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Pamatujete si, jak jsem psala, že jsem asi zamilovaná. Tak, tomu tak je. Od začátku června jsme oficiálně spolu. Je mi s ním neskutečně dobře, rozumí mi a já jemu. Dokážeme být spolu šest hodin, bez toho, aniž bychom přestali mluvit. Cítím se skvěle, když mě chytne za ruku, obejme ...
indie | Tumblr

Zhruba před půl rokem jsem byla smutná, že nemám žádného kluka, dokonce jsem to T. řekla. Přitom jsem se s T. bavila, ale nebyla jsem do něj zamilovaná. Sám mi řekl tenhle týden, že od srpna, což jsme se začali znova bavit, se mu hodně líbím, ale nikdy až do té chvíle mi to nebyl schopný říct. Nechápu, jak jsem to mohla přehlédnout. Přála jsem si prostě s někým být, přitom jsem měla někoho, tak blízko, ale nevěděla o tom.
Neustále na něj myslím, nedokážu myslet na nic jiného. Snažím se soustředit, když počítám příklady, ale neustále na něj musím myslet. Na to, jak mě objímá.
"I need your hug."✨

S láskou, Zzz