Květen 2015

Fitspiration #1

31. května 2015 v 19:48 | Zzz |  ♥ Cíle
Miluji ten báječný pocit po cvičení. Cítím se plná energie a nic mě netíží. Proto jsem se rozhodla, že sem dám nějaké inspirační obrázky, jak pro vás, tak pro mne.
Jinak, přidala jsem dlší část mé povídky Better world. Můžete si ji přečíst http://www.wattpad.com/133953537-better-world-3-d%C3%ADl-nov%C3%BD-pokoj
yup!
Goals: sexy as fuck
S láskou, Zzz

Udělejme náš svět barevnější

30. května 2015 v 14:07 | Zzz |  ♥ Téma týdne
Když jsem byla malá, myslela jsem, že dřív byl svět černobílý, protože na fotkách to tak bylo.
Kladla jsem si sama sobě různé otázky. Např.: Jaká byla nejoblíbenější barva mé mamky, když byly pouze dvě barvy?
Jakto, že potom najednou byl svět barevný? Tyto otázky mi nedali spát. Jednoho dne mi mamka řekla pravdu o ,,černobílém,, světě. Byla jsem velice zklamaná, ale co se dalo dělat. Alespoň jsem si potom nelámala hlavu nad těma otázkama..
"V dnešní době je už svět barevný." Ale někdy mám pocit, že to tak není. Lidé se pomlouvají, neříkají úplnou pravdu, jsou na sebe zlý, válčí mezi sebou a nakonec i umírají. V různých částech Země lidé znásilňují slabší, mučí je, dělají z nich otroky a spoustu dalších ohavných věcí, které by nikdo neměl zažít. Není to zrovna dokonalý svět jako v pohádkách.
~
Myslím si, že dnešní doba má dva světy: svět barevný a černobílý. Přála bych si, aby každý z nás zažil pouze ten barevný, ve kterém je láska, radost...
Vím, že tento článek není zrovna nejveselejší, a proto si přeji, abyste vy, kteří toto čtete, udělali svět krásnější, veselý, abychom nezapomínali, že každý člověk má svá práva.
Use...
S láskou, Zzz

2. narozeniny

22. května 2015 v 20:36 | Zzz |  ♥ Blog
Dnes blog slaví druhé narozeniny. Již dva roky se vám tu svěřuji. Nikdy jsem nevěděla, že když založím blog, tak s ním vydržím tak dlouho. Chtěla bych v tom pokračovat nadále. Jsem šťastná, že stále mé články čtete.
S láskou, Zzz.

Úzkost, zamilovanost, výbuchy smíchu ...

18. května 2015 v 21:27 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Já se tak na psaní článku těším, a pak přijde matka a už je po náladě.
Dnes, ale ten článek opravdu chci napsat, musím se svěřit.
Untitled
Začnu s tou úzkostí.
Poslední dobou se mi často stává, že se prostě zaseknu, dech se mi zrychlí, srdce začne hlasitě bušit, já se nemůžu pohnout. Podle příznaků jde o úzkost. Mám vždy pocit, že mi někdo chce ublížit, nebo že umírám. Prý je to způsobeno nějakou nehodou, špatným zážitkem, bůh ví čím ještě. Cítím se kvůli tomu slabá, zranitelná.
Máma říkala, že navštívíme psychologa, ať nám pomůže. Ještě to tak. To by znamenalo, že semnou opravdu něco není v pořádku. A toho já se bojím. :(
You can't run from the monsters in your head.
Pravděpodobně jsem zamilovaná, spíš určitě. Tomu dotyčnému můžeme říkat T. Vždy, když si s ním píši, tak jsem neskutečně šťastná. Když ho vidím mám neskutečnou radost. Když jdu spát myslím na něj. Nejvíc mi udělala radost jedna smska, kterou mi napsal: Nemyslím si, že bych tě navštěvoval, kdyby v tom bylo jenom kamarádství. Ano, do této chvíle jsme byli jen přátelé. Od té doby jsem ho neviděla, nevím možná se stydím, možná se bojím, že když ho uvidím, tak nic nebude jako dřív.
🙈🌲🌸🌸

Love you

an Apple, Oranges and Bananas | via Tumblr

S láskou, Zzz.