Duben 2015

Zlepší se to?

28. dubna 2015 v 21:39 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Poslední dobou je všechno k ničemu.
Od oslavy všechno jde ke dnu.
//losing//
Nic mě nebaví. Musím se všude přetvařovat a dělat, že je všechno v pohodě, ikdyž není. Máma zase chlastá, otec se vůbec neozývá. Stále cvičím, to jediné mě dokáže pořádně uvolnit, přestat o všem přemýšlet. Nebaví mě jíst, vím, že musím, ale mysl to nechce.
-αωsσмe. . . | via Facebook
Lilinka byla o víkendu v nemocnici (střevní chřipka), v tu chvíli jsem si uvědomila, že ona je jediná koho opravdu miluju. Bez ní to tady bylo hrozný, ten její smích, když jsem si s ní hrála, ta její rozzářená tvář pokaždé, když mě viděla. Byla jsem jí v neděli navštívit a vůbec jsem ji nepoznávala. Měla oteklý obličej, ubrečená. Nebyla to ta Lilinka, kterou znám. Naštěstí se mi v pondělí z nemocnice vrátila. Celý víkend jsem kvůli tomu probrečela. :(
tumblr_mqkeqqe8u71qflwvxo1_500.gif (450×350)
Jsem neskutečně závislá na seriálu Skins, všechny tam chápu. Zrovna teď mi hraje písnička Wild world. :D
add a caption

Ještě jednou k tomu přetvařování. Vždy jsem chodila do školy, bavila se s kámoši, smála se. Teď jdu do školy, bavím se s kámoši, snažím se smát, tak, aby to vypadalo opravdově. Je to docela těžké. Nechci totiž před nimi vypadat jako nějaká troska, ikdyž jí doopravdy jsem. :( Brečení si nechávám na doma.
Untitled | via Tumblr

With love, Zzz


Oslava 14. narozenin

19. dubna 2015 v 19:23 | Zzz |  ♥ Právě se stalo
Včera jsem měla oslavu mých 14. narozenin. Bylo to něco úžasného. Přišlo sedm lidí. Tancovali jsme Just Dance, do kterého byl Kája zažranej až moc. :D Potom jsem dali prostě takovej freestyle, ty naše kreace byli legendární. :) Hráli jsme hru blázny, můžete znát z Partičky. Omlouvám se, pokud tento článek (věty) nebudou dávat smysl, je mi špatně, ale chtěla jsem na to napsat článek, dokud to mám v hlavě. :)
Dostala jsem ode všech krásné dárky. Od Týnky, Petry a Kačky krásnej polštář s nápisem SMILE keep your promises LOVE like heaven is on earth DANCE if no one is watching. Od Tomáše jsem dostala červenou růži a bonboniéru, kterou jsem mimochodem skoro snědla celou. Od Kájí (a to mě překvapilo) jsem dostala levendulový sáček do koupele, heřmánek do koupele, samotnou levanduli a čaj. Ten levandulovej sáček už jsem dnes vyzkoušela a cítím se uvolněně. Od Baa jsem dostala Rubikovu kostku a propisku. A Terka na dárek zapomněla (dá mi ho zítra). A ještě od Kačky jsem dostala sprcháč a dežodorant :DD (,,Abych nesmrděla,, řekl Karel :D)
Všem děkuji za nejlepší oslavu narozenin, kterou jsem kdy měla.
Zleva Terka s cupcakem, Týnka, Petra nahoře :DD, já magor, Kačka S.
Video z narozek je na mém instagramu.
Tímto se oficiálně vracím k blogu, očekávejte přidávání článků jednou do týdne.