Listopad 2014

Better world 2. díl "Zvrácená společnost"

28. listopadu 2014 v 10:10 | Zzz |  *Better World*
Otevřeli se dveře, světlo mě bodalo do očí, chvíli mi trvalo než jsem si na to světlo zvykla.
Stála tam žena v bílem plášti, které mají různí vědci. Její blonďaté vlasy byly uspořádané v drobounkém drdůlku.
Usmívala se, usmívala. Já tu umírám a ona se na mě usmívá. Chtěla jsem jí něco říct, ale neměla jsem na to sílu. Nemohla jsem nic dělat.
Šla ke mně, nabídla mi ruku, aby mi pomohla. Já odmítala, ale nakonec jsem ji přijala a ona mi pomohla vstát. Odcházely jsme z místnosti. Byla jsem v nějaké nemocnici nebo laboratoři, vypadalo to tu zvláštně, ale rozhodně né dobře.
Odvedla mě do malé kanceláře, jako jediná tu neměla bílé zdi a místnost nebyla prázdná. Vypadalo to tu pohodlně. Ukázala na křeslo, chtěla abych si na něj sedla, to jsem i udělala. Ona si sedla na křeslo naproti mně.
"Trixi, vím, že netušíš, kde to jsi a byla bys raději někde jinde než tady," to si pište, že jo "ale muselo se to stát. Tvá matka s otcem podepsali smlouvu."
"Jakou smlouvu?" tichým, ale nechápavým hlasem jsem se zeptala.
"Nejdříve ti musím říct vlastně, co tady děláme, pak pochopíš jakou smlouvu," kývla jsem "Naše firma se jmenuje Better World, usilujeme, aby se svět stal lepším, snažíme se zde vychovat mladé lidi, aby z nich byla lepší společnost, né jako společnost v této době, která nemá žádnou úctu k ostatním. Tvá matka s otcem zde pracovali, samozřejmě dobrovolně, podepsali smlouvu až jejich prvorozenému dítěti bude 15, odvedeme ji sem a převychováme." panebože, měla jsem narozeniny před měsícem. Už chápu proč mě rodiče snažili chránit, ale zárověn je nenávidím, jak mi tohle mohli udělat???
"Můj bratr zde tedy není?" zeptala jsem se jí, podle toho, co říkala jsou zde lidi od patnácti.
"Ne, bereme sem jen prvorozené děti. O ty druhorozené a další již nemáme zájem." usmála se na mě.
"Je bratr v pořádku?" nenechala jsem se odbýt.
"Mám zakázáno ti to říct. Teď tě pošlu to tvého pokoje." zvedla se a já ji měla následovat.
S láskou, Zzz

Znáte ty dny? (článek o ničem)

22. listopadu 2014 v 20:10 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Zrovna jsem se vrátila z kamarádčiny oslavy narozenin, byla suprová a napadlo mě téma článku, tak sem s tím.
Já vím, že jsem říkala, že už se nebudu vymlouvat a proto chci, abyste nečekali, že mé články budou vycházet častěji. Budu velice ráda, když napíši článek jednou maximálně třikrát za měsíc. :)
Teď zpátky k tématu. Znáte ty dny, kdy jste neskutečně líní, nic se vám nechce, ale přesto máte tolik věcí, které musíte udělat.
Lenost je strašná věc, hlavně v mém případě. :D Jsem tak hrozně líná, že se ani nedokážu obléknout a zvládnu ležet v posteli klidně i pár hodin. :DD
Tohle je moc krátký článek o ničem. Proto zkusím přidat ještě druhý díl příběhu Better World, né nezapomněla jsem a něj.
Mějte se krásné a rozhodně mi napište, jestli míváte ty líné dny.
Nezapomeňte na kontrolu affs.
:)

Podzimní kontrola - 8.-30.11.2014

8. listopadu 2014 v 17:31 | Zzz |  ♥ Affs
Ano, moc jsem chtěla napsat nějaký normální článek, ale nic jsem nevymyslela. Proto jsem se rozhodla pro kontrolu affs. Spousta affs buď nemá blog nebo mě již nenavštěvuje.
Pro má stará affs napište:
1.Přezdívku
2. Adresu blogu

Pro má nová affs navštivte:
1.Přezdívku
2. Adresu blogu
3. Proč chcete být má affska
4. Jak dlouho vlastníte blog

autumn | Tumblr