Září 2014

Unavená a přemýšlející o budoucnosti

27. září 2014 v 23:01 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Ráno vstvávám v šest hodin, připravím se a jedu do školy ve škole jsem hoodně dlouho (znáte to), ze školy přijíždím domů ve čtyři, udělám učení a pomalu je šest hodin, navečeřím se, udělám večerní hygienu, zkouknu nějaký film nebo seriál a jdu spát. Takhle asi probíhá můj den, když chodím do školy. Jsem, tak strašně moc unavená, někdy medituju, ale né vždy mám na to náladu. Vždy se moc těším na víkend až si konečně odpočinu, ale ten bohužel uteče jako voda. :( No jo, další puberťačka, která si stěžuje na spoustu hloupostí. Ano, ano já vím. Moje čánky začínají býtjako by je psal nějakej lidoop.
Už raději opustím mojí obrovskou únavu a jdu si pro čaj s příchuťí jablka a skořice , můj nejoblíbenější , a zapálím si svíčku.
Life
Už se cítím lépe, můžu začít psát o něčem jiném než o únavě.
Tenhle rok jsem se rozhodla, že budu chodit na volejbal, je to vážně veliká sranda. Kdyby jste viděli, jak já vždy se snažím odpálit míč :DD. Buď to odhodím jednou rukou a nebo do toho dám moc velkou ránu a dotkne se to stropu a my máme aut. Jsem prostě ten nejšikovnější člověk na světě (just kidding). Nemůžu se dočkat dne až to odhodím správně. Ale musíte vidět mé podání, to je snad jediný co mi tam jde. :DD Jak už jsem zmínila, je tam sranda, jsou tam kamarádští lidi, kteří opravdu rádi vtipkují. :)
❤️(!)

Zatím mám jedničky (až na matiku) dokonce i z němčiny. Bravo! Nevěděla jsem, že mi němina někdy půjde, no člověk se mýlí.
Taky někdy uvažujete o budoucnosti, tak jako já. Je mi teprve třináct a už mám tolik plánů do budoucna. Jednou chci bydlet v Americe potom ve Francii a teď v Anglii. No uvidíme, kde budu bydlet. Nevím, v Anglii bych chtěla bydlet, protože umím mluvit anglicky :D a moc se mi tam líbí, ikdyž jsem tam nikdy nebyla, líbí se mi jak tam mají obrovskou lásku k čaji. A ještě spoustu dalšího.
the most beautiful place in the world!
Příběh píši, nezapomněla jsem, jsem do toho zažraná. Brzo vyjde úvodní díl. Zatím vám jen prozradím název: Better world.
Tohle je asi konec článku, dopiji čaj, dokoukám film Noah, zatím hodně dobrej, a půjdu spát.
Dobrou noc, Zzz.

Po dlouhé době...

14. září 2014 v 9:24 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Po dlouhé době už vím o čem psát. Blog mi neuvěřitelně chyběl, ale co bych vám sem napsala, když se nic moc nedělo.
Doufám, že jste mě nevymazali z affs, protože jsem neměla hiatus, ale kdo čte mé články chápe to (snad :D).
S čím, ale začnu, hmm. možná bych vám mohla říct o tom jak moje skoro čtyřmesíční sestřenka vyrostla, jakou mám z ní obrovskou radost. Vždy, když k ní příjdu začne se hlasitě smát a chytne mě za ruku :). Nic hezčího snad ani neexistuje. Je můj miláček. ♥
Škola mi absolutně nechyběla. A navíc si myslím, že tenhle rok bude stás za h***o. Třeba se jenom pletu, ale odešli ti nejlepší učitelé. :( Nejhorší na tom je, že učitelé, které moc nemusím, zůstávají. :( Alespoň jsem začala školní rok (zatím) dobře. Mám tři jedničky a dokonce i jednu z matiky. Musím se pochválit. :)
Tenhle rok máme nový předměty: administrativu a němčinu. Administrativa je zatím hrozná, protože se učíme psát všemi deseti , chápu asi se mi to bude jednou hodit, ale když opakujete cvičení, kde píšete kkk jjj ddd fff kkk ddd jjj fff, tak vám z toho brzo hrábne. :D Ano jako mě. Němčina je fajn, ikdyž se jí učit nechci, protože se mi ten jazyk neskutečně hnusí, ale máme fajn učitelku. :)
Jeden den jsem se šla projít a našla jsem tak strašně hezký místo, úžasnou louku. Už tam chodím týden si třeba číst. Je tam neuvěřitelné ticho, jenom ptáčky slyším zpívat. Je to obrovská relaxace, ale když potom musím jít tři kiláky domů, tak to už moc relaxace není. :)
Znova jsem začala meditovat, dělala jsem to i dřív a byla jsem napsorto odpočinutá. Proto jsem se k tomu vrátila. Chybělo mi to.
Po mámě jsem chtěla, aby mi koupila psa, ale mám řekla, že doma máme už dva psi, ale ani jeden není můj. Jeden je tety a druhý babičky. Mě máma místo psa koupila šneka. Myslela jsem, že bude něco nechutnýho ho mít na ruce, ale není to zas tak hrozné, jenom to lechtá. A mám potom hebčí ruce. Šnek by měl žít zhruba 5-8 let. Takže tu semnou bude minimálně do osmnácti. Pořád nevíme jak mu/jí říkat, když je hermafrodit.
Doufám, že jsem tady nemlela žádný bláboly a snad jste se něco nového o mě dozvěděli. :)
Ještě vám něco prozradím, píšu novou povídku, ale musím nejdřívě napsat několik dílů, abych to měla všechno napsané dopředu. Nevím, kdy ji vydám, protože chci aby byla co nejlepší.
S láskou, Zzz