Duben 2014

Before I die #2

30. dubna 2014 v 11:19 | Zzz |  ♥ Before I die
Before I die I want ...
Новости
Kdybych uměla o trochu více psát příběhy, tak bych moc chtěla. Psaní příběhů mě totiž strašně moc baví.

Before I die #1

29. dubna 2014 v 8:29 | Zzz |  ♥ Before I die
Rozhodla jsem se udělat projekt Before I die. Jde o to, že jsem budu dávat obrázky s tím, co chci udělat než umřu. Pak k tomu napíšu ještě něco víc.
Before I die I want ...
before i die
Rozhodně bych jednou chtěla tetování. Líbí se mi třeba tato pampeliška nebo hejno ptáků, kteří odlétají pryč. Nevím, mě to připomíná svobodu a proto bych chtěla, aby to tetování představovalo. Že mě nikdo nemůže vlastnit. Snad mi rozumíte.

Let's Play - The Sims 2 část 1.

27. dubna 2014 v 10:15 | Zzz |  ♥ Právě se stalo
S Týnou jsme se rozhodli, že vytvoříme účet na youtube a budeme nahrávat videa. Zatím tam máme jen dvě. Budu moc ráda, když se tam podíváte. Dáte třeba odběr, likes, dislikes.
Natáčela jsem tam i Let's Play na hru The Sims 2.
Mám vás všechny ráda, ikdyž teď nejsem moc aktivní.

Narozky!

19. dubna 2014 v 20:01 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Včera jsem měla narozeniny a řeknu vám, bylo to awesome. Moje nejlepší kámoška Týna odpoledne přijela na oslavu. Bože, sežrali jsme strašně moc jídla (brambůrky, tuc mini, jednohubky, dort, marshmallow), vypili jsme 2 litry kofoly a 1 litr bigshocku. Po tom všem jsem byli strašně moc zhulený a plný energie. Dělali jsme strašný blbosti (pustily jsme si písničku od Lady Gagy- Monster a pořád zpívali ,,He eat my hearth" :D a u toho žrali marshmallow).
Škoda, že pak Týna musela domů a nemohla u mě spát. :( Snad příště. I tak byla u mně 5 a půl hodiny. Vůbec to neutíkalo, což není na škodu.
Od všech jsem dostala úžasné dárky.
Od mamky:
Canyon CNR-HS11
Opravdu se mi to hodilo, protože jsem chtěla začít s Týnou natáčet gameplay na the sims.
To jsem moc chtěla, protože ve škole se mi někdy zacuchaj vlasy a nikdy nemám po ruce hřeben. Tenhle je dobrej, protože se v pohodně vejde do kapsy.
Výborně očistí obličej, nepálí a mám po něm příjemný pocit. :)
Krásná barva.
Od tety: Jsem dostala dva pásky, jeden černý a druhý bílí. A ještě nějaké čokoládky.
Od babičky: Bibli a beruškovité čokoládky. :)
Od Týnky:
Pravděpodobně si Týna myslí, že potřebuji knírky :DD

Podobný jsem dostala, ale oranžový a jsou opravdu mega velký.
Je to hustý vypadávají mi oči. :D
Zítra (v horším případě v pondělí a nebo nikdy) přidám článek, co jsem za ten rok od 12 let do 13 let udělala, kde jsem byla atd.
Tak ahooojj, Zzz
Kdybych uměla létat, tak bych odletěla někam hodně daleko...

13. dubna 2014 v 14:27 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Chtěla bych odsud pryč, hodně daleko. Nenávidím to tady.
Ptáte se, proč taková slova píšu? Dám vám mnoho důvodů.
Můj otec není schopen zamnou přijet. Pořád je v práci, Nikde jinde. Jasně.
Když člověk někomu napíše esemesku nebo zavolá, tak je pravděpodobné, že se mu ten druhý ozve. U mého otce je to výjimka. Dám vám sem esemesku, kterou jsem mu poslala. Byla jsem tak strašně šťastná, že se neozívá.
Hele, nechtěl bys zase po roce zamnou přijet. Jen pro informaci, už příští týden mám narozeniny. Abys zase nezapomněl, jako posledně! Hlavně se nevymlouvej, že jsi non-stop v práci. Hodně lidí pracuje, ale existují věci jako dovolená a volna. Víš!
Tady to máte, tohle jsem mu poslala. Psala jsem mu to včera ráno. Ještě se neozval a myslím, že se ozve asi zase za rok. To je pro něj typický. To umí nejlíp. Mě už to, ale nebaví. Podle esemesky je jasné, že se vždy vymlouvá na práci. Ale mě už je to úplně jedno. Pokud se do konce týdne neozve, tak už nemám otce. Bude mi ukradenej.
.

Moje přiblbá sestřenice Viktorie měla ve středu narozeniny. A já se před měsícem rozhodla, že ji nápíšu knížku. Měla se jmenovat Viktorka v pohádkové říši. Bullshit! Jenže se mi do toho vůbec nechtělo, nechtěla jsem o ní psát nějakou přiblbou knížku. Měla jsem jí koupit nějakej dárek a měla bych po starostech. Já navíc jako blbá o tý knížce řekla babičce. A babička to řekla naší krávě Vikince. A ta po mně teď tu knížku chce. Vy, kteří píšete příběhy, určitě znáte, jaký je to je, když vás někdo nutí něco psát, ale vy zrovna nevíte o čem přesně. Co tam napíšete. Jop! Tak se cítím já.
Mám štěstí, že Vikinice palice, je na všechny, tak zlá. Proto jsem jí řekla, že knížku jí dám, pod podmínkou, že na mně bude hodná. A mám to z krku. Ona v životě nebude hodná.
Vadí vám, že o ní píšu, tak hnusně? Víte, je to kvůli tomu, že je to rozmazlenej parchant, kterej na cokoliv ukáže to dostane. Mám ji ráda, to neříkám. Jenom v tuhle chvíli ji chci zabít. :D
Mery Lou | via Facebook

Znám hodně, hodně lidí, kteří milují matiku jako já. Mám štěstí, že mě učí ta nejlepší učitelka na světě.
Já vím, že mi matika moc nejde, ale snažím se. Kdo je, že mi chce dát z matiky na vysvědčení 4. Chápete to? Já ne. -.-
Ve středu jdu k ní na doučování, jsem štěstím bez sebe.
Doufám, že mi to doučování pomůže, když budu ve škole čekat navíc dvě hodiny. :(
Fuck school
Tohle jsou jenom jedny z mála důvodů, proč chci odsud pryč. Jen se mi to nechce, tak všechno vypisovat. Asi si říkáte, že tohle jsou kraviny. Ale mě to trápí. Trápí mně to strašně moc.
Tohle je trohu delší článek, než jste zvyklí, ale musela jsem .
Ani nevíte, jak mi je, když jsem to sem takhle vypsala. Cítím se volná a myslím, že už odsud můžu odletět. :3
ᆞ
xoxo, Zzz


Best day!

5. dubna 2014 v 22:37 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Dneska byla u mě má nejlepší kámoška Týna. Strašně moc jsme se nasmáli. Na netu jsme našli takovej tag: vzít si, zabít a milovat. Vlastně si vylosujete tři jména a musíte se rozhodnout koho si vezmete, koho zabijete a kdo bude váš tajný milenec. Nejlepší bylo, když jsem si vylosovala Nialla Horana a rozhodla se ho zabít. Pro Týnu je Niall miláček, takže jí to dost vytočilo. :DDD
Museli jsme si zahrát The Sims 3 a vytvořili jsme si novou rodinku. Byli to dvě siminky. Moje siminka se jmenovala Aria Smile a Týnina Emma ...(příjmení si nepamatuju) :DDD. Já tu mojí udělala čarodějkou a Týna tu svou vlkodlakem. Té mé jsem dala naprosto úžasné vlastnosti :D (dělám si prdel) : Kecalku. Charismatickou, Vyšinutou, Krále večírků a Fanouška nadpřirozena.
Vznikla z toho trochu láznivá siminka, ale co já už taková jsem. :DD Potom jsme je nastěhovali do městečka Moonlight Falls. Já nevím proč, ale to městečko žeru. Skamarádily jsme se, já vykouzlila jablko. :DD Takový zážitek na celý život. :DD
Simíky jsme hráli zhruba hodinu a půl a moc jsme toho nestihli. Ikdyž, stejně byla sranda.
Dneska mám strašně skvělou náladu. Už jen 13 dní a budu mít narozeniny! Jééé! Strašně se těším na oslavu a přespávandu.
I love it. ♥
👍👍👍👍