Březen 2014

Bla, bla, bla

24. března 2014 v 21:33 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Sedím v autobuse a porozhlédnu se kolem. Napadne mě jaké životy mají ostatní, dobré nebo špatné. Každý život je něčím výjimečným, každý není stejný, každý je prostě originální. Neexistuje nikdo, kdo žije stejný život jako ostatní. Možná se naše životy zdají být podobné, ale zdaleka nejsou.
Když pořádně popřemýšlím o životě, tak je zázračné že vůbec žijeme, dýcháme a máme tak schopnou nervovou soustavu, že vnímáme tolik věcí. Prožíváme lásku, smutek neštěstí. Někdy nastanou i chvíle, kde člověk si přeje zahodit svůj život, protože podle něj za nic nestojí. To jsem prožívala před pár lety, ale teď vidím vše jinak. Vždy se musíme znovu postavit na nohy a jít dál. Přes všechny překážky, které nás v životě čekají. Musíme si život hlavně užívat. Existuje tolik možností proč žít.
Pokud si myslíte, že jste oškliví, tlustý a spoustu dalších důvodů. Vykašlete se na ně. Nezáleží na tom jak člověk vypadá, ale jaký je uvnitř.
Nejdříve jsem chtěla psát o životě a rozvedla jsem to až ke tloušťce. To dokážu snad jenom já. :DD
Užívejte si života. Každá promrhaná minuta je ke škodě.
Stay Always Positive 😊


Lapače snů ♥

23. března 2014 v 15:47 | Zzz |  ♥ Téma týdne
Já osobně doma mám jeden celkem velký červený lapač snů, přímo nad postelí. Říká se, že lapač snů odhání zlé sny a přináší jen ty dobré. V mém případě to nepomáhá. Ikdyž ho mám, tak se mi zdají hrozné sny, ve kterých většinou umírám.
Untitled

Moc se mi líbí, když má někdo na zádech vytetovaný lapač snů. Lapače snů se mi zdají být překrásné. Jen u mě nemají žádný účinek.
Want to be happy? Why not.

Máte doma lapač snů?
Jestli ano, pomáhá vám?

Důvod mé neaktivity

15. března 2014 v 21:52 | Zzz |  ♥ Důležitá sdělení
Prostě jsem celý týden nemocná, nechodím do školy, nepíšu na blog a hlavně pořád ležím v posteli. V úterý a ve středu jsem zvracela. Ve čtvrtek mi bylo celkem fajn až na to, že mě strašně moc bolelo v krku, ale šla jsem do školy. V pátek jsem byla u doktorky, protože jsem strašně špatně dýchala a ona mi řekla, že mám zánět cest dýchacích a musím mít obklad atd. Takže jsem doma a pravděpodobně budu i příští týden. Chtěla jsem vám to napsat už včera a předevčírem, ale ,,neměla" jsem čas.
Imisss sick

Ještě bych vám chtěla poděkovat za skvělou návštěvnost brzo to bude 9000.
Děkuji. Zítra nebo v pondělí (radši nebudu slibovat) přidám další díl nového života v Anglii.
You have my heart, dont break it

Co se stalo za dobu, když jsem tu nebyla

9. března 2014 v 18:56 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Nejdřív jsem opravdu netušila o čem budu psát článek. A pak mě napadlo, že bych mohla psát o tom, co se mi stalo ( co jsem zažila a změnila).
Více v celém článku

I´m back!!!

3. března 2014 v 19:34 | Zzz |  ♥ Důležitá sdělení
Už jsem se zase zpátky. Ani netušíte, jak mi blog moc chyběl. Už mám napsaný do předu pět dílů Nového života v Anglii. Tak až budete chtít, tak ho sem dám.
Asi jste si všimli (nebo si všímáte až tedˇ), že mám jiný layout. Ano, změnila jsem ho. Mám prostě ráda změny a tato změna se mi líbí. V poslední době žeru American Horror Story. O prázdninách jsem viděla všechny díly. I love it! ♥♥♥
Mám toho tolik, co vám chci říct, ale to si nechám do dalších článků

I miss you :( | via Tumblr