Srpen 2013

Nový život v Anglii 10. díl

28. srpna 2013 v 22:33 | Zzz |  ♥ My stories
Díl.1 Zde
Díl.2 Zde
Díl.3 Zde
Díl.4 Zde
Díl.5 Zde
Díl.6 Zde
Díl.7 Zde
Díl.8 Zde
Díl.9 Zde
http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/264/482/320969aa47_93009285_o2.jpg
Zajela jsem do takové malé, ale krásné uličky, kde bylo spoustu květin a stromů. Jela jsem dál, do kopce, byl fakt dlouhý, když už jsem byla na rovině , tak jsem se nemohla popadnout dech. Byla jsen celá zadýchaná, tak jsem zastavila. Pořádně jsem si to tu prohlídla. Už to tu nevypadalo jako rušné město , ale místo toho tady byla louka plná krásných sedmikrásek a pampelišek. Slezla jsem s kola a šla dál po louce. Krásně tady voněli květy, létali tu motýli. Nikdy v životě jsem nic krásnějšího nevyděla. Lehla jsem si na louku, ikdyž jsem věděla, že budu celá žlutá, ale to mi bylo jedno. Pořád jsem byla hodně šťastná. Začala jsem se smát, vůbec jsem nevěděla proč. Stoupla jsem si a uviděla jak se ke mně blíží parta lidí. Poznala jsem mezi nimi jenom Jamese, to je ten blonďák, co semnou chodí do třídy a teď chodí do dramaťáku. Trochu jsem se upravila, protože jsem byla celá od pylu. Už byly asi tak deset metrů ode mě, ale nevšímaly si mě. Byla to parta, kterou tvořily dvě holky a tři kluci, v mém věku. Holka z culíkem se zastavila a pošeptala něco Jamesovi do ucha. On jí jenom něco odkývnul. Celá parta se zastavila. Všichni si mě změřily pohledem.
,,Co tady děláš?" vykoktal James.
,,Jen jsem jezdila na kole a dojela až sem. Pak jsem uviděla tohle krásný místo, tak jsem se tady zastavila."
,,Já ti to říkala." koukla na Jamese holka s culíkem.
,,Nevadí." odpověděl holce s culíkem jako bych byla neviditelná.
,,Měly bychom se ti představit. Já jsem Andre, tohle je James, ale toho asi znáš, tohle Tomas,
Francesca a Hanna." představil mě sexy sympaťák s havraníma vlasama a usmál se na mě. Úsměv jsem mu opětovala.
,,Když už jsi tady nechceš tu s náma zůstat." zeptala se mě Francesca.
,,Jasně, ráda." zdvořile jsem jí odpověděla. Byla jsem ráda, že jsem poznala někoho novýho. Připadaly mi i sympatický.
,,Tak pojď ukážeme ti naší klubovnu." pobídla mě Hanna.
,,Ok. Jen si skočím pro kolo." běžela jsem ke kolu.
Pohled Jamese
Šly jsme s partou na louku a já ji spatřil. Seděla tam mezi květinama a vítr ji foukal její krásné vlasy. Už jsme byly kousek od ní stoupla si a upravila se, byla dokonalá.
,,Je to ona viď" pošeptala mi do ucha Francesca.
Jen jsem kývl.
Zeptal jsem jí, co tady dělá. Muselo to znít povrchně. Nevím proč jsem se na to zeptal. Odpověděla mi, že si šla jenom zajezdit na kole a dostala se až sem.
Pak začal něco mlít Andre. Usmál se na ni a ona na něho. Měl jsem sto chutí ho zabít! Pak mumlala něco Francesca. Já je nevnímal pozoroval jsem jenom ní. Nemohl jsem vnímat nic jiného. Ona je táák krásná. Škoda, že tady není odmala. Probudil jsem se ze snění, když do mě Francesca strčila a já spatřil, že Sandra odchází pryč. Co se stalo? Přece nemůže odejít, ale vzala jenom kolo a vracela se. Spadl yze mě kámen.

Co na to říkáte.
Líbí se vám nehle díl?
Vyhovuje délka článku?
Líbí se pohled Sandry a pohle Jamese. Udělám i pohled Tobiho. :)

Bohužel Dánsko nebude

27. srpna 2013 v 15:36 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Tak mi strejda řekl, že s ním do Dánska nepojedu. Jsem celkem zklamaná, protože se tam těším asi 2 roky, ale přežiju to. Mamka mi řekla, že mi to vynahradí tím, že pojedeme v sobotu do zoo do Liberce. Tak jsem byla naposledy před dvouma rokama, takže si to moc nepamatuji. Fotky potom přidám, to se nebojte.
Na začátku června jsem byla u očního a doktorka mi řekla, že mi zvětší diobtrie. Teď mám na pravém oku 1 a na levém 1,25. Teprve nedávno jsem dala vyměnit skla do optiky a zítra tam půjdu. Měla jsem tam jít dneska, ale nechtělo se mi :D. Jsem lína jak něco. No jo, to je těma prázdninama. Škola se blíží. Tenhle článek je takový o ničem vím. Budu překvapená, když se někdo dočte až sem. :D
Tak nakonec alespoň pár náhodných obrázků z weheartit
Tumblr | via Facebook
Ten je roztomilý ♥
nice | via Tumblr
Krása
classy and fabulous | via Tumblr
Rty ♥
life off the dance floor part 2 | Flickr - Photo Sharing!
Velmi zajímavá fotka
Tumblr
Zajímavě krásné oko ♥
http://data.whicdn.com/images/74773821/large.jpg
V překladu Akce vždy prokazují, proč slova nic neznamenají.
Untitled
Mimoňové ♥
folded heart, i love this | for the LOVE of HEARTS
V knihách je kouzlo...

Člověk si musí čas od času vyčistit hlavu

26. srpna 2013 v 11:17 | Zzz |  ♥ Právě se stalo
Název článku mě napadl, když jsem jela na kole. Je to takový volný pocit, projíždět se, vdechovat čerstvý vzduch. Jelikož bydlím ve vesnici, tak mám tu výhodu, že tady je ten krásný vzduch. Neříkám, že v některých městech ten krásný čerstvý vzduch nemají, ale v Praze rozhodně ne. Ano vzduch tam mají (to je jasné), ale ne tak krásný a příjemný. No nic vrátím se zase k tomu kolu. Když jezdím na kole, tak si pořádně vyčistím hlavu, protože na to co v tu chvíli myslím je jenom cesta nebo kam bych jela. Vždycky, když jezdím u nás ve vesnici, tak si vezmu menší tašku, do ní tám knížku a jedu. Potom, když se pořádně projedu a už nemůžu, tak zajedu do města a do parku. Sednu si tam na nějakou lavičku a čtu si. Někdy to není možné, tak místo toho jedu na hřiště, ale to většinou kolem šesté hodiny, když už tam nikdo není a čtu si. Doma totiž nemám na čtení klid.
yeah
Bike
Bike
Jezdíte rádi na kole?

Malá otázka

23. srpna 2013 v 22:14 | Zzz |  ♥ Důležitá sdělení
Chtěla bych se vás zeptat jestli mám udělat room tour/videoprohlídka mého pokoje. Už jsem to na youtubku vyděla hodněkrát a jako nápad se mi to líbí. Takže se vás ptám. Má to cenu udělat něco takového. Tím myslím jestli by jste se na to koukli. Jestli ano budu moc ráda. Napište mi svůj názor do komentářů.
Mám tady pro vás menší příklad.
Tenhle je od mé oblíbené Sieny


Nová barva vlasů

23. srpna 2013 v 20:45 | Zzz
Konečně mám červený vlasy. ♥ Sice jenom dočasně, protože mi mamka dovolila jenom šampon, takže se to po 24 umytí smyje, ale i tak. Jsou strašně krásný a lesknou se.
Aco vy. Barvily jste si někdy hlavu nebo ji máte právě teď nabarvenou?
Já už jsem jednou měla melír, ale tohle se mi líbí víc.

Včerejší nakupování- 21.8.2013

22. srpna 2013 v 20:16 | Zzz
Včera jsem byla s mamkou nakoupit miniky a školní tašku. Nejvíce se mi líbí ta mikina s králíčkem.

Nový život v Anglii 9.díl

20. srpna 2013 v 9:34 | Zzz |  ♥ My stories
Díl.1 Zde
Díl.2 Zde
Díl.3 Zde
Díl.4 Zde
Díl.5 Zde
Díl.6 Zde
Díl.7 Zde
Díl.8 Zde
http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/264/482/320969aa47_93009285_o2.jpg

Přeju si, aby začala škola

19. srpna 2013 v 22:05 | Zzz |  ♥ Když se zapovídám
Ano, čtete dobře. Přeji si, aby už začala škola. Proč? Protože stejně jsem pořád doma. Za srpen jsem byla jenom v kině. Je pravda, že za celé prázdniny jsem byla u moře, na táboře, s mým nejlepším kámošem, kterýho vidím jednou za rok. Asi si říkáte, že bych měla být ráda. Jo já jsem ráda. Jenže se doma nudím, asi začnu zase kreslit. To svět na chvíli zmizí a je semnou jen moje fantazie. Také svět zmizí, když čtu, ale to tady doma nejde. Babička je tady semnou doma sama, protože mamka je od sedmi ráno do osmi večer v práci, teta taky, sestřenka ve školce. A strejda jezdí pracovně do Dánska s nákladem. Takže jsem tady já s babičkou, a když si jdu číst tak na mě nadává, že jsem nevychovanej spratek, kterej musí akorát číst a neudělá si čas na babičku. Přitom si někdy povídáme až až a potom už nevím o čem si povídat. Naštěstí je o víkendu doma máma, tak mučí babička mamku místo mě. A já mám na chvíli klídek. No vidíte. Dostala jsem se od toho, aby začala škola až sem.
Tak sem vám dám pár obrázků weheartit.
irgendwodazwischentutsweh | via Tumblr
♥♥♥
i think, and think... | via Facebook - inspiring picture on Favim.com
Conversky ♥
Untitled
I ♥ music.
Space Bound | via Tumblr
Iphone
Pinterest
A hned mi pláž chybí.
(1) Tumblr
Cute ♥

Dobrou noc.♥
xoxo Zzz.