Můj týden od 27.-31. června

1. června 2013 v 14:31 | Zzz |  ♥ Právě se stalo
Pondělí: Čeština byla první hodinou. Přednášeli jsme od Jana Skácela báseň Cesta k nám. Učitelka si z jejího seznamu žáků náhodně vybírala kdo půjde. Já jsem se modlila abych nešla. A měla jsem štěstí. Na mě se řada naštěstí nedostala. Druhá hodina byla matika :( . Počítali jsme slovní úlohy na objem. Nuda! Angličtina následovala po matice. Opakovali jsme pátou lekci. Čtvrou a pátou hodinu byla výtvarka. Vyráběli jsme takový rybičky a dělali oceán. Poslední hodinou byl přírodopis, psali jsme test z korýšů, stonožek a mnohonožek.
Uterý: Matika byla první hodinou opakovali jsme objem. Druhou jsme měli občanku, ikdyž jsme měli mít češtinu. Měli jsme prezentace na téma naše obec. Třetí hodinou bylo PS-ko. (Předmět rozdělenej na zeměpis a dějepis) V úterý jsme měli zeměpis a opakovali jsme kulturní krajinu a ochranu přírody. Čtvrtá hodina byla fyzika, psali jsme písemnku z elektřiny. Samožřejmě za pět :(. Předposlední hodinou byla angličtina psali jsme čtvrtletku a ještě nevím co dostanu. A poslední hodina zase fyzika. Byla místo češtiny.
Středa: První a druhou hodinu jsme měli přednášku o dravcích. Třetí byla fyzika, učili jsme se elektrický náboj. Čtvrtá byla angličtina, dělali jsme cvičení v pracovním sešitě. Pátou hodinu byl tělocvik, skákali jsme trojskok já doskočila 5 a půl metru. Po těláku byla matika :(. Měli jsme samostatmou práci.
Čtvrtek: První hodina byla občanka (má oblíbená). Říkali jsme si různé svátky, které se slaví u nás.
Druhá bylo PS-ko. Tentokrát dějepis a přednášeli jsme umělecké slohy. Já s mojí kamarádkou jsme měli Renesanční módu a dostali jsme za 1. Třetí byla čeština, učili jsme se útvary nespisovného a spisovného jazyka. Hudebka následovala, psali jsme písemku z italského názosloví. Pak byl přírodopis, povídali jsme si o hmyzu a proměnou nedokonalou. Šestá byla angličtina, to jsme psali o tom co budeme dělat o prázdninách.
Pátek: První hodinou byla matika my opakovali krychli. Druhá občanka, zase jsme se učili státní svátky. Na češtině jsme četli Mikulášovi příhody. Pak bylo PS- ko. Měli jsme dějepis a ostatní prezentovali Baroko. Poslední hodinou byl tělák a to jsme hráli fotbal.

No a to byl můj týden.
Rozvrch:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-about-btr all-about-btr | 2. června 2013 v 20:31 | Reagovat

Za tu 1 z dějáku můžeš poděkovat i mě že jsem vůbec přišla do školy protože mi bylo docela dost blbě jo a nemáš zač za tu 1
:-D

2 Anask Anask | E-mail | Web | 2. června 2013 v 20:51 | Reagovat

Rozvrch? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama